Molendijk - aankomst: 28/7/2026 Was voor ons geweldig! Daar we een andere keer aan een drukke weg zaten, was dit een verademing. Wat een rust!
Heel mooi uitzicht vanaf het balkon, waar je kunt genieten van de langskomende trein in het dal. Ook het stijgen en landen van zweefvliegtuigen kun je vanaf het balkon waarnemen. Dit is vaak te zien in het weekend.
Communicatie met de eigenaar ging ook heel goed. Als er iets was, werd het snel opgepakt.
|
Seiler - aankomst: 16/8/2025 Mr Seer was erg vriendelijk en behulpzaam. Hij hielp je altijd snel als je een probleem had.
Het gebeurt niet vaak dat je zo"n aardig en behulpzaam persoon ontmoet.
|
Van Baarle - aankomst: 26/6/2025 Een fijna appartement mooi uitzicht aardige eigenaar.
een aanrader
|
Böhme - aankomst: 3/10/2024 Super vakantiewoning en een hele aardige gastheer. Het was een heerlijke vakantie. Bedankt
|
Stein - aankomst: 25/8/2024 Onze flat was erg mooi maar de vloer was erg vies. De hele flat was schoon toen we erin trokken, maar de vloer was duidelijk vergeten (pluizen, haren, vuil). Er zaten ook uitwerpselen op een dekbedovertrek en lakens. De erg aardige en behulpzame conciërge meneer Seer heeft meteen het schoonmaakbedrijf ingelicht en de gebreken zijn dezelfde dag nog verholpen.
De matrassen in de slaapkamer waren doorgezakt, wat ons verbaasde omdat de algemene renovatie pas dit jaar was afgerond en al het meubilair nieuw was.
In principe is het een heel mooi, groot en ruim appartement met een geweldig uitzicht.
De recreatiefaciliteiten in het pand zijn ook een echte aanrader voor gezinnen met kinderen (vooral voor tieners).
Hoogachtend
Silvio Stein
|
Burgwal - aankomst: 25/7/2024 Voor een actieve gezinsvakantie zeer geschikte uitvalsbasis. Wandelroutes en fietsroutes volop aanwezig. Het zwembad met zonterras is heerlijk en het appartement ruim genoeg voor vier personen. Overdag een prachtig uitzicht over het dal en ‘s avonds met een beetje geluk de sterrenhemel en melkweg zien vanaf het balkon. Heerlijke vakantie gehad hier,
|
Körner - aankomst: 25/5/2024 Een zeer mooie flat en een zeer goede eigenaar. :-)
|