Beschrijving
Je zult verleid worden door dit mooie huis in het hart van de beroemdste Franse wijngaarden. Het huis ligt op 15 km van Duras, aan het einde van een doodlopende weg aan de voet van Château Blanchet, een groot en mooi huis uit het begin van de 19e eeuw dat waakt over zijn wijngaard van 13 ha. Het huis heeft 2 ruime slaapkamers op de bovenverdieping, elk met een wastafel. Op het grote terras met barbecue en gedeeltelijk overdekte patio kun je comfortabel genieten van de warme zomerdagen. Het privézwembad zonder overkant ligt direct voor het huis (je moet een klein weggetje met weinig verkeer oversteken), je zult de kleine overdekte zomerkeuken waarderen. Je bevindt je hier op de grens van de Gironde, Lot et Garonne en de Dordogne, die een ruime keuze aan landschappen en activiteiten bieden. Je bevindt je op 3 kilometer van Pellegrue, waar je een wandeling kunt maken door een van de 8 bastides van de Gironde. In Monségur kun je genieten van het orgel tijdens kerkdiensten en openbare concerten. Hier vind je winkels en een bioscoop. Mis het Monségur Jazz Festival Les 24 heures du Swing niet, elke eerste week van juli. Je bent aan de poorten van de grootste Franse wijngaarden (Pomerol, Saint Emilion, Graves ...) en hebt de mogelijkheid om de wijngaarden van Bordeaux te bezoeken en te genieten van geweldige proeverijen. In Belves de Castillon (20 km) kun je in de zomer een avond boeken om deel te nemen aan de fabelachtige Slag om Castillon. Aan de voet van het kasteel Castegens nemen 600 vrijwilligers met grote inzet deel aan deze historische evocatie (watervallen en pyrotechnische effecten brengen ons terug naar het hart van de Middeleeuwen, tussen boerderijen en herbergen, vrouwen bij de fontein, oogsttaferelen, acrobaten, tandentrekkers en straatverkopers). De discrete eigenaars wonen ernaast en delen graag hun geheimen over de streek.
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(3x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer, Eetkeuken, Toilet, Toilet, Badkamer, Terras of vergelijkbaar
Algemeen
VakantiehuisElektrische verwarmingAangelegde tuinTuinmeubelenGratis parkeren op locatieBarbecue
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterElektrisch fornuis met ovenKoelkastVriesvakMagnetronWasmachineDrogerVaatwasser1 TVSchotelantenneCDOpen haardToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.MeerHuisdieren toegestaan: NeeNiet voor mindervalidenGratis Wi-Fi
Extra informatie
Waterbron: privé/natuurlijkEco-recycling op locatieLokale biologische productenMilieuvriendelijke productenZwembad: medio mei-medio sep.
Omgeving
Jeu de boulesBuiten tafeltennisBadmintonnet