Beschrijving
Welkom in Berre l`Etang, een prachtig gebied voor een droomvakantie.
Op dit grote domein heb je een privézwembad waar je kunt gaan zwemmen zodra je opstaat, of je kunt genieten van de ochtendzon met een heerlijk ontbijt en een kopje koffie, want later op de dag is het tijd om op pad te gaan. Je wilt de plek ontdekken en iets beleven.
Je kunt zowel dingen doen in de buurt van de flat als op excursie gaan. Op twee kilometer van de flat kun je met het gezin een potje tennissen, of wat dacht je van een wandeling in de natuur om deze prachtige plek beter te leren kennen? Je kunt ook gaan winkelen in het dorp of jezelf trakteren op een heerlijke lunch in het plaatselijke restaurant. Al deze activiteiten zijn op loopafstand, maar je kunt ook veel uitstapjes maken met de auto.
De plaatselijke golfbaan ligt op slechts 20 minuten rijden, en hier kun je de hele dag doorbrengen met het spelen van een familietoernooi. Je kunt ook naar het strand rijden voor een ontspannen dagje zwemmen en zonnebaden, en bij slecht weer kun je naar het overdekte zwembad.
Na een lange vakantiedag heb je wel een hapje en een glas wijn verdiend in de vakantiewoning, of kun je in de avondzon afkoelen in het zwembad.
Je hebt hier alles en kunt je verheugen op veel ervaringen.
Indeling
Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken, Badkamer, Badkamer, Terras of vergelijkbaar
Algemeen
Rijtjeshuis1e verdiepingBouwmateriaal: GasbetonWintergeïsoleerdElektrische verwarmingGemeenschappelijk grondstukTuinmeubelenGratis parkeren op locatie
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken: waterputElektr. kookplaten en miniovenKoelkastAfzuigkapVriesvakKoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasserStofzuiger1 TVToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Stroom exclusiefHuisdieren toegestaan: NeeEigenaar woont op het perceelNiet te huur voor jeugdgroepenGratis Wi-Fi
Extra informatie
Airconditioning het hele huis
Omgeving
GolfbaanTennisbaanWandelroute 0-5 kmFitnesscentrumPetanquebaan