Manendonckx - aankomst: 13/8/2022 voor deze prijs niet wat het moet zijn.
geen deftige zitplaats om buiten te eten met stabiele tafels en stoelen.
ontbreken van volwaardige bedden/kamers/badkamers.
met een kleine investering van de eigenaars zou het een pracht locatie en verblijf kunnen zijn.
|
Schildpad - aankomst: 31/5/2022 Slechts een korte rit van Vaison-la-Romaine biedt dit huis rust en charme, Sterk aanbevolen voor een vredige ontsnapping
|
Mr Stein - aankomst: 3/7/2021 Het huis was mooi en royaal ingericht, de omgeving was zeer goed onderhouden en het uitzicht was uniek.
|
Ms De Vries-Ekkers - aankomst: 8/8/2020 De dame van ontvangst is onvriendelijk. Na een rit vanuit Nederland kwamen we een uur te vroeg aan, hadden al boodschappen gedaan. We wilden absoluut niet naar binnen maar van de poetshulp mochten we wegens de buitentemperatuur van 35 gr het voedsel in de koelkast zetten. Maar toen kwam de "bazin "die ons er bijna uit joeg. En daarna begon te vertellen wat allemaal NIET mocht . Geen herrie na 22 uur, geen hond in zwembad, en absoluut niet later vertrekken dan 10 uur op de laatste dag. Allemaal heel logisch. Een kan koel water met een paar glazen was een hartelijker ontvangst geweest. Bij weggaan waren de 3 gezinnen uit huis om 10 uur, maar omdat we, de ouders, nog flessen en vuilnis weg wilden brengen en de hond er dan niet meer er bij kon, bleef ik even achter zodat mijn man ons kon ophalen met een lege achterbak. Op het moment dat ze de auto weer op de oprit zag stilstaan ging het raam open van de bovenverdieping waar ze aan het werk was en riep op onaardige toon dat we weg moesten zijn. De laatste zak met karton hebben we toen maar laten staan....
|
Mr Carsau - aankomst: 17/8/2019 Prachtig uitzicht mooi domein
|
Mr Dinslage - aankomst: 28/7/2018 Onze verwachtingen waren hoog gespannen maar ze zijn meer dan uitgekomen. Een fantastisch klassiek landhuis, gemoderniseerd met alle eigentijdse voorzieningen , maar zonder aantasting van het karakter. Het huis is gelegen op een fantastisch groot perceel met een geweldig uitzicht, ook op de Mont Ventoux. Ook een heerlijk en afgeschermd zwembad met een poolhouse is aanwezig.
In de omgeving voldoende leuke plaatsen om naar toe te gaan, maar ook Vaison la Romaine zelf is de moeite waard van een bezoek.
|
Mr Hack - aankomst: 19/8/2017 We waren nu voor de 6-de keer met 2 gezinnen in dit prachtige huis van familie Zanella.
Wat ons steeds weer trekt mooi huis van alle gemakken voorzien. Een zeer groot terrein met groot zwembad en pool-huis en .... een geweldig uitzicht op de Mont Ventoux.
|
Ms Hack - aankomst: 8/8/2015 We zijn weer eens naar het huis van familie Zanella geweest.
Er waren weer een aantal zaken vernieuwd en verbeterd.
Zo blijft de kwaliteot van het huis niet alleen op orde, maar wordt het steeds mooier.
Het uitzicht, de ruimte (zowel in het huis als in de gigantische tuin) en de rust spreken ons het meest aan. De gezellige drukte en de prima voorzieningen in Vaison la Romaine zijn goed bereikbaar. De mogelijkheid om te wandelen en te fietsen maken voor ons het verhaal af.
We gaan zeker weer.
|
Hack - aankomst: 29/8/2009 We hebben een ontzettend mooie vakantie gehad. Het uitzicht en de privacy van de woning zijn fantastisch.
|
Nagtegaal - aankomst: 20/6/2009 Het grote pluspunt van het huis is de prachtige tuin en het schitterende uitzicht.
|
Visser - aankomst: 26/4/2008 Huis was erg mooi en sfeervol, zwembad reeds gevuld dat was een extra.
|