Van Esch - aankomst: 9/10/2024 Villa Dalmatian Gem is een sereen toevluchtsoord! De buitenvoorzieningen zijn fantastisch, en we hebben vooral genoten van loungen bij het zwembad, De eigenaren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, De nabijgelegen Klokkentoren van Herceg Novi was een interessante bezoek, slechts een korte rit verderop, Zeer aan te raden!
|
Laetitia - aankomst: 16/7/2024 Villa 10'47.10 we hopen hier in de toekomst terug te keren! Pavo is een ongelooflijk gastvrije en zeer genereuze gastheer, begroette ons altijd met een glimlach en gaf ons veel advies en aanbevelingen, hij bood ons watermeloen, witte huiswijn en olijfolie aan. onze aankomst, \r\nDe villa is echt goed ontworpen en zeer goed uitgerust met keukenapparatuur (+ vuilniszakken, afwasmiddel, vaatwastabletten, kruiden, enz.), wasmachine, tv, koffiezetapparaat, er is ook een buitenruimte met overdekte eethoek met alles wat nodig is (barbecue, keukengerei, muggenspray,,,) en een zwembad, De locatie is hemels midden in een vallei omgeven door bergen, Prachtig uitzicht rondom - werkelijk vredig, Prachtige zonsondergangen vanaf het achterbalkon met uitzicht op het bosrijke landschap, \r\nDicht bij Dubrovnik, kleine dorpjes als Mlini, Molunat en Cavtat, en slechts 5 km van de grens met Montenegro, ideaal voor een dagje uit, \r\nVilla 10' 47, 10 Wij hopen hier in de toekomst nog eens terug te komen!
|
De Schouwer - aankomst: 25/10/2023 We hadden een fantastische tijd in Villa Dalmatian Gem! De villa was ruim en prachtig ingericht, waardoor het voelde als een thuis weg van huis, Het privéterras bij het zwembad was onze favoriete plek, perfect om in de zon te ontspannen, De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Plus, het was slechts een korte rit naar Pasjaca-stranden, die prachtig waren! Zeer aan te raden voor een gezinsuitje
|
Koen - aankomst: 25/5/2023 De rust, privatie en decentrale ligging,
|
De Bosscher - aankomst: 26/8/2022 Precies wat we nodig hadden! De villa was ruim en bood alle voorzieningen die we konden wensen, De slaapkamers waren comfortabel, en het hebben van twee badkamers was een echte bonus voor onze groep, De nabijgelegen restaurants serveerden heerlijk eten, en we genoten vooral van dineren bij Konavoski dvori, Een geweldige plek voor gezinnen of vrienden!
|