Beschrijving
Modern vakantiehuis in de buurt van de Brijuni-eilanden, met twee slaapkamers, privézwembad en prachtig panoramisch uitzicht op zee.
Villa Valencan 3 is een mooi vakantiehuis (twee-onder-een-kap) met drie verdiepingen in Betiga, op slechts 1 km van het mooie kiezelstrand en de winkel, 200 m van het restaurant. Het vakantiehuis heeft een zwembad van 18 m² met zonneterras, terras met zitje en twee parkeerplaatsen.
Het vakantiehuis voor 4-6 personen van 90 m² is verdeeld over twee verdiepingen. Het dakterras van 45 m² op de derde verdieping heeft een panoramisch uitzicht op zee en uitzicht op de Brijuni eilanden, eettafel, barbecue en ligstoelen. Op de begane grond is er een woonkamer met ingerichte keuken, eettafel en slaapbank voor twee personen, een douche/WC. Op de eerste verdieping zijn er twee tweepersoonskamers en een douche/toilet. Houd er rekening mee dat deze accommodatie op verzoek jongerengroepen kan accepteren. Neem contact met ons op om dit te controleren. Een jeugdgroep in deze accommodatie bestaat uit mensen van 26 jaar of jonger. Als je een jeugdgroep bent [of een vrijgezellenfeest plant] kan je gevraagd worden een extra borg te betalen bij aankomst. Eventuele bedragen die nodig zijn om schade aan de woning te herstellen, worden van de borg afgetrokken.
Indeling
Slaapkamer(1x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer, Keuken, Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Badkamer(Toilet: warm en koud water, Douche), Terras of vergelijkbaar(Balkon en terras)Licentienummer
65680785534
Algemeen
Twee-onder-één-kapOmheinde privé-tuinTuinmeubelenGratis parkeren op locatieBarbecue
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterGas/el. fornuisKoelkastAfzuigkapVriezerKoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasserStofzuigerSchotelantenneToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.Gedeeltelijk uitzicht op zeeHuisdieren toegestaan: NeeNiet te huur voor jeugdgroepenSmart TVHaardrogerStrijkijzerPlaystation4Gratis Wi-FiOven
Extra informatie
Omgeving