Morena - aankomst: 11/2/2025 Ruim en goed uitgerust huis met een mooie tuin. We hebben genoten van de excursies naar Tomar en Coimbra.
|
Mr Krajewski - aankomst: 23/12/2024 Evrythink like shot be on good vakation:)
|
Mr Kamp - aankomst: 8/9/2024 Hele nette en schone huis. Voorzien van alle gemakken. Prachtige zwembad, heerlijke jacuzzi. Fantastische verblijf!
|
Debaere - aankomst: 9/7/2024 Ik ben een beetje geobsedeerd door de tuin, Perfect voor maaltijden en zonsondergangen, Super dicht bij Tomar voor een snelle dagtrip, zoveel geschiedenis daar, De airconditioning? Redder in nood tijdens warme dagen, Kom zeker terug
|
Jackson - aankomst: 11/10/2021 De locatie was sereen en perfect voor een ontspannen ontsnapping, We waardeerden de goed onderhouden tuin en de nabijheid van historische bezienswaardigheden zoals het Aqueduto Dos Pegões, Zeker een plek die ik zou aanbevelen voor een vredige retraite
|
Ms Embregts - aankomst: 29/8/2020 We werden vriendelijk ontvangen kregen een prettige rondleiding door de villa.
Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien.
De omgeving was prachtig met veel mooie olijfbomen.
|
Mr Silva - aankomst: 1/8/2020 We vonden het gewoon geweldig. Geweldige plek, mooi en discreet. De eigenaar die aan de overkant van de straat woont, is een pluspunt, en altijd beschikbaar en online. Alsof je op het platteland woont. Zeker om terug te keren :)
|