Een prachtig vakantiehuis, op het rustige platteland, met een privézwembad en veel buitenruimte waar gasten kunnen ontspannen. Deze charmante verbouwde boerderij is geschikt voor maximaal 6 personen en is een prachtige uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie in de beroemde regio Savinjska.
Het huis ligt op een heuvel en heeft 3 verdiepingen, waaronder een wijnkelder op de benedenverdieping, waar gasten kunnen genieten van een ontspannen glas heerlijke lokale wijn. De eerste verdieping ligt op tuinniveau en heeft een charmante veranda met een bar en houten tafel en stoelen om buiten te eten.
Binnen is de inrichting een aantrekkelijke combinatie van stenen muren, houten vloeren en eigentijds meubilair. De begane grond bestaat uit een open woon/eetkamer ingericht met een moderne bank en een houten eettafel. De aparte keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, oven en koelkast/vriezer.
Een houten trap leidt naar de 2e verdieping en onder de dakrand is nog een zithoek met een grote hoekbank en tv. De slaapkamers en badkamer komen uit op een ruime overloop.
De omheinde tuin is ideaal voor kinderen. Naast het zwembad met ligstoelen is er een kinderspeelplaats, compleet met schommels en een klimrek.
Slapen
Slaapkamer 1: De gezellige slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed en een kledingkast.
Slaapkamer 2: Deze tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een kledingkast.
Extra: De bank in het woongedeelte op de 2e verdieping is om te bouwen tot 2 eenpersoonsbedden.
Badkamer
De aantrekkelijke badkamer onder een schuin dak heeft een douche, bidet, wastafel en WC.
Extra
- Gratis Wifi - Privé zwembad - Open haard - Elektrische radiatoren - BBQ - Eethoek buiten - Omheinde privé tuin - Wasmachine - Kindvriendelijk - Kinderspeelplaats - Badminton - Geschikt voor oudere gasten - Rolstoeltoegankelijk - Huisdieren toegestaan - Privé parkeerplaats - auto noodzakelijk - EV Charger - Toeristenbelasting €1,50/per persoon/dag ter plaatse te betalen
Locatie
Dit vakantiehuis ligt halverwege Ljubljana en Zagreb, in het hart van Savinja, beroemd om zijn beschermde natuur, met bergen en ongerepte bossen. Gasten kunnen genieten van de prachtige landschappen met wandel- en fietsroutes in de buurt.
Ljubljana (1 uur en 40 minuten) is een fascinerende dagtocht, maar dichter bij huis ligt de stad Ptuj (35 minuten), de oudste stad van Slovenië. Ptuj is een juweeltje van een stad vol bezienswaardigheden, van Romeinse ruïnes tot indrukwekkende barokke architectuur. In het kasteel van de stad is het Regionaal Museum gevestigd, met een prachtig uitzicht over Ptuj. Elk jaar van 15 tot 25 februari wordt in de stad het Kurentovanje Festival gehouden, het grootste carnaval van Slovenië. Inwoners trekken maskers en kostuums aan om de winter weg te jagen. Dit is de eerste van vele jaarlijkse beurzen en evenementen gedurende het hele jaar.
Over de grens in Kroatië is het Neanderthal Museum in de stad Krapina (35 minuten) zeker een bezoek waard.
De internationale luchthaven van Ljubljana ligt op 1 uur en 55 minuten rijden. Houd er rekening mee dat het zwembad geopend is van 1st of June 2025 tot 1st of September 2025
Het vakantiehuis
Restaurants:
2,20 km
Openbaar vervoer:
-