Storms - aankomst: 10/12/2022 Casa Almendro was een heerlijke ontsnapping voor onze familiereünie! De ruime indeling was perfect voor onze groep van tien, en we hielden van de rustieke charme van de cottage, De tuin bood een geweldige plek voor barbecues, en de nabijgelegen dorpjes waren een genoegen om te verkennen
|
Leys - aankomst: 30/10/2022 Deze cottage is een verborgen parel! We waardeerden hoe goed uitgerust de keuken was voor het koken van familiegerechten, De eigenaar was vriendelijk en gastvrij, waardoor we ons vanaf het begin thuis voelden
|
Mr Ben ali - aankomst: 26/7/2019 rustig ideal voor mensen die kalmte zoeken
|
Mr Van Zijl - aankomst: 8/10/2017 Accommodatie zeer compleet, helaas zwembad niet verwarmd, veel overlast van blaffende honden.
|
Mr Kuppens - aankomst: 24/8/2015 Personeel van het hotel waar je de sleutel moet ophalen was zeer vriendelijk. We kregen de sleutel ondanks dat we deie uur en half vroeger waren. Het huis is slechts een vijftal minuten rijden vanaf het hotel. Je komt hierbij door een klein, gezellig, typisch spaans dorpje waar tevens een winkeltje en een restaurant (alles is hier wel gesloten tijdens de siesta). Het huis zelf is prachtig gelegen op de berg met een fantastisch uitzicht van aan het zwembad. Vanbinnen is het zeer ruim en toch gezellig. Alle benodigdheden zijn aanwezig en bij problemen staan ze binnen de tien minuten aan je deur. De geiten die een paar keer per dag passeren om de bergen in te trekken zijn een leuk zicht en zeker voor de kinderen. Van de vliegen en de geur waar sommigen over klagen hebben wij echter geen last gehad, elke dag buiten gegeten in de gezellige afgezonderde tuin. Aanraders om te bezichtigen zijn zeker het prachtige stadje Ronda, de rotsformaties van torcal en het meer van fuente de piedra met zijn flamingo's. Grote inkopen kan je doen op 20 minuten afstand waar een aantal supermarkten zijn waaronder ook een Lidl. Zeker ook eens passeren bij ital+turk snackbar waar ze de beste hamburgers bereiden die wij ooit hebben gegeten en alles tegen super lage prijzen. Samengevat hebben wij een zeer goede vakantie gehad hier. Zeker een aanrader.
|
Ms Van Den Ende - aankomst: 26/4/2014 Ligging van het huis is schitterend. De tuin is mooi aangelegd met bloemen en het gras is fijn voor kleine kinderen. De landelijke sfeer wordt bepaald door het 6 x per dag voorbijtrekken van enorme kuddes geiten. Toen de wind vanuit het zuidwesten kwam hadden wij wel de hele dag last van de geitenstank uit de naburige stallen, dat was wat minder aangenaam. Maar verder hebben wij , met 4 kleine kinderen, 2 heerlijke weken doorgebracht in de sfeervolle accommodatie.
|
Mr El Mallouki - aankomst: 16/8/2014 Ons verblijf in casa Almendro was algemeen te beoordelen als goed. Het is ca. 850 m hoog gelegen wat wel een eindje bergop rijden was om het te bereiken. Wat betreft hygiëne valt er niks op aan te merken. Wel lekte er eens plots water langs het dak naar de tv-hoek. Na ons telefoontje naar de huisbeheerder werd er tijdens het verblijf niets aan gedaan.. (Lek bleek door zelfonderzoek te wijten aan lek in badkamer op 1ste verdiep). Een ander ergerlijk minpunt was het aantal vliegen waar we mee te kampen hadden wanneer we buiten aten. Buiten deze minpunten, al bij al, een leuk vakantiehuis (dat iets te hoog geprijst is naar onze mening).
|
Ms Helmink - aankomst: 25/8/2013 Heerlijke vakantie in een fantastische streek! Fijn huis, zeer geschikt voor groepen.
|
Mr van de Giessen - aankomst: 30/4/2013 Een heerlijke week waarin wij (gezin, bestaande uit 7 volwassenen en 2 kleine kinderen) genoten hebben van het huis, de tuin, zwembad (nog wel koud) en de prachtige omgeving. Culturele uitstapjes gemaakt naar Granada en Cordoba, natuurtrips naar El Torcal en el Chorro. Elke dag was het / een feest.
|
Ms Van riet autos - aankomst: 3/2/2013 We moesten karten in Campillos.
|
Mr Oosting - aankomst: 30/7/2011 Schitterende vakantievilla in mooi deel van Spanje, goede uitvalsbasis voor trips naar Granada, Malaga en Sevilla, maar ook voor uistapjes in de natuur.
|
Mr Hofmaier - aankomst: 3/3/2011 Zeer mooi huis gelegen op 5 slaapkamers, maar slechts 2 kamers met badkamer binnen, de bewoners van de andere 3 kamers moeten delen 2 badkamers. Tijdens ons verblijf zeer aangenaam dat verwarming en open haard en werken. Mooie grote keuken met sämlichem inventaris. Winkels van 2-3 km. Zwembad is mislukt als gevolg van weersomstandigheden, helaas, niet worden gebruikt. Aanbevolen excursies (Cordoba, Granada) elk 1,5 uur rijden.
|
Mr Hermenau - aankomst: 30/8/2008 Echter, een zeer mooi huis nogal eenzaam wellustige in de bergen. In het dorp, geen winkels. Het dichtstbijzijnde dorp is 2 km afstand met kleinere winkels en een zeer goed en goedkoop restaurant. Zeer geschikt voor liefhebbers van natuur excursies en wandelen.
|
Gonsalves - aankomst: 23/7/2008 Een ruime, charmante cottage met alles wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie, De nabijheid van de luchthaven van Malaga was een pluspunt, waardoor onze aankomst soepel verliep, Al met al een fantastische plek die we hopen opnieuw te bezoeken
|
Fam Delaney - aankomst: 19/3/2005 We waren blij om een u200bu200bruime, goed uitgeruste woning die echt voelde als een thuis toen we aankwamen zoals Casa Almendro vinden. Het uitzicht is geweldig en alle faciliteiten waren heerlijk. It "sa snelle reis in Antequerra voor een grote supermarkt selectie. We hebben genoten van ons verblijf enorm!
|