Mr Trosset - aankomst: 19/10/2024 Het huis was erg mooi, comfortabel en goed ingericht.
Vooral de keuken was geweldig!
De vaatwasser was echter defect.
Er was totaal geen lokale steun.
We krijgen nauwelijks antwoord op onze vragen.
Geen enkele ondersteuning van de vastgoedbeheerders.
|
Mr Michel - aankomst: 1/9/2024 prachtige woning , leuk zwembad, heel goede locatie .
alle ingrediënten waren aanwezig voor een zalige vakantie
enig minpuntje , 2 enkele lakens op een dubbel bed slaapt niet lekker .
|
Mr Bergmans - aankomst: 8/9/2024 Schitterende villa met prachtig uitzicht. Mooi zwembad. Alles is aanwezig.
|
Mieremet - aankomst: 1/10/2022 Het uitzicht blijft mooi. Heel jammer dat de schimmel, veroorzaakt door lekkage bij het plafond van het eetgedeelte niet was verholpen.
|
Akerboom - aankomst: 7/5/2022 Prachtige villa met een schitterend uitzicht!
|
Chrysostome - aankomst: 17/4/2022 Deze plek is gewoon geweldig ... Geweldige locatie, geweldig uitzicht ... de villa is geweldig ... we vonden het geweldig en we zullen er weer heen gaan ... de service is geweldig
|
Van den Bergh - aankomst: 19/11/2021 Alles was top! Het zwembad was schoon, het BBQ-gebied was perfect voor avondmaaltijden, en de airconditioning hield ons koel, Kan niet wachten om terug te keren!
|
Mieremet - aankomst: 30/9/2021 Een fijn huis met een prachtig uitzicht. Wij verbleven 4 weken, daarom jammer dat er per persoon 1 grote en 1 kleine handdoek lag evenals 1 dekbedovertrek en 1 onderlaken.
Waren batterijen van afstandsbediening leeg evenals de gasfles voor buitenkeuken. Ook ontbraken er knijpers (4 weken niet wassen???), een stofzuiger, dweil en emmer. De laatstgenoemde zijn na een paar dagen geleverd. Waterfilter van de ijsblokjesmachine moest vervangen, deze is op verzoek ook geleverd. Hebben wij zelf vervangen. Het contact met Jasmin van het bureau was netjes, heeft ontbrekende zaken geleverd. Echter als je een behoorlijk bedrag betaald voor 4 weken huur mag je verwachten dat dit soort zaken in orde zijn. M.a.w. gecontroleerd zijn voor aankomst. Overigens hebben wij ondanks dat een fantastische tijd gehad in huize Chloe, zeker voor herhaling vatbaar. Tip, leg het blauwe boek met regels en tips zichtbaar neer, niet in de kast onder tv.
|
Nawoil - aankomst: 5/6/2021 We hebben een aangenaam verblijf gehad, het huis is schoon, het uitzicht is prachtig.
|
Maas - aankomst: 12/9/2020 Voorzieningen in de woning zijn ruime voldoende en van hoge kwaliteit.
|
Mr Van Overtveldt - aankomst: 3/9/2019 Zeer vriendelijke dame bij aankomst. Uitzicht was perfect! Wij hebben genoten.
|
Mr de Wit - aankomst: 3/8/2019 Prima villa, alles nieuw en schoon. Prettige sleutel overdracht. Een aanrader of voor herhaling vatbaar.
|
van Hee - aankomst: 21/5/2019 We hadden een fantastische tijd bij Casa Chloe! De locatie is ideaal voor strandliefhebbers en de nabijgelegen golfbaan was een leuke bonus voor ons, Al met al een zeer ontspannen verblijf
|