Mr Sloot - aankomst: 27/7/2024 Het zwembad ????? is heerlijk, huis is speels ingericht, wc en badkamer bovenverdieping is aan de kleine kant. Keuken is zeer goed ingericht, voldoende pannen en potten. Huis ligt aan een rustige straat, omgeven door andere woningen, in de avond is het zeer rustig, geen lawaai. Het huis ligt op een berg ??, s'nachts is dit wel een dingetje en voor boodschappen ben je aangewezen op het stadje, een auto ?? is een must.
De airco in de hoofd slaapkamer ( de kamer met de enige badkamer in het hoofdverblijf, voor de 2 de slaapkamer is men dus afhankelijk van degene in het hoofdverblijf) produceert nogal wat herrie, net alsof het heel hard waaide, wat onderhoud geven. Het gastenverblijf is top, onze dochter verbleef hier. Overdekt terras met BBQ is top, hebben hier menig gezellige avond door gebracht, onder het genot van een wijntje ??. Als men naar de keuken wilde vanaf het terras, was het trap op en weer af.
Maar al met al was het een heerlijke plek om te verblijven.
|
Stessens - aankomst: 11/12/2023 Villa Bella Ciao byla absolutna przyjemnoscia! Prywatny basen byl idealny dla naszej rodziny, a zewnetrzna kuchnia sprawila, ze grillowanie o zachodzie slonca bylo marzeniem, Uwielbialismy odkrywac pobliskie plaze, szczególnie Playa de Pau Pi, która byla zaledwie krótki przejazd samochodem, Gospodarze byli niesamowicie goscinni i sprawili, ze poczulismy sie jak w domu
|
van Duyn - aankomst: 12/5/2023 Super czysto i przestronnie, Lokalizacja jest cicha, ale wciaz blisko restauracji i plazy, Uwielbialem atmosfere tarasu, czulem sie jak na mini wakacjach!
|
Holm - aankomst: 10/5/2023 Mooi huis. geweldig zwembad. Mooie locatie in de bergen.
|
Mr Pieters - aankomst: 28/10/2022 Persoonlijke ontvangst door de gastvrouw, zij reageert snel op vragen en verzoeken.
Het huis is zeer schoon en recent gerenoveerd. Mooie keuken met veel bestek en servies, pannen, schalen en nespresso.
Bedden zijn prima, badkamer is recent verbouwd en erg prettig.
Het huis is onderverdeeld in een boven en ondergedeelte wat erg prettig is en veel privacy geeft.
Groot zwembad wat nu medio november wel fris begint te worden. Veel zitjes, bankjes etc in de zon en in de schaduw.
Het hele terrein is omgeven met heggen en schutting dus veel privacy.
Locatie ligt in de bergen/heuvels met prachtig uitzicht. Het is een veilige omgeving, auto kan gerust buiten het hek staan. Het ligt 10-15 minuten van Oliva, een klein dorp met een aantal supermarkten en restaurants. Strand is nog iets verder.
|
Oldenburg - aankomst: 25/4/2022 Casa Carpe Diem heeft alles wat je tijdens je vakantie nodig hebt. We hebben niets gemist.
Het uitzicht is fantastisch. Het zwembad was nu nog wat fris, maar dat weerhield de kinderen er niet van om te zwemmen.
De matrassen zijn stevig, maar als je daarvan houdt is dat geen probleem!
Het contact met de eigenaresse en de beheerder verliep erg soepel en prettig.
We hebben een fijne vakantie gehad en raden het anderen zeker aan!
|