fernandezprieto - aankomst: 14/2/2025 Deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannende vakantie. Het terras was perfect voor diners in de avond en het strand ligt letterlijk om de hoek. Ik had graag wat meer handdoeken gehad, maar eerlijk gezegd is dat een klein minpuntje. Al met al een fantastisch verblijf met geweldige voorzieningen!
|
Struminska-Kubien - aankomst: 14/2/2025 We hebben een heerlijke tijd gehad in de villa. De keuken is supergoed uitgerust, waardoor koken gemakkelijk was. De locatie is perfect, dichtbij het strand en een aantal leuke restaurants. Het enige nadeel was de WiFi, die was soms wat traag, maar dat hebben we prima gered. We komen zeker terug!
|
Turkiewicz - aankomst: 11/2/2025 De villa overtrof onze verwachtingen! Het privézwembad was voor ons een hoogtepunt en de indeling was perfect voor onze groep. We hebben genoten van de BBQ en het diner onder de sterren. We komen zeker terug!
|
Søndergaard - aankomst: 9/2/2025 Fantastische villa! Schoon en ruim, op korte loopafstand van het strand. Het privézwembad was een groot pluspunt!
|
Alsadek - aankomst: 31/1/2025 Deze ruime en goed uitgeruste villa overtrof de verwachtingen. We hebben genoten van het terras om te eten en de nabijheid van lokale eetgelegenheden. De perfecte accommodatie voor een romantisch uitje!
|
Dimitrov - aankomst: 5/2/2025 Een fantastisch familie-uitje! De locatie was ideaal voor strandliefhebbers, op slechts een steenworp afstand van de kust. We vonden het ook geweldig om het natuurpark s'Albufera te verkennen, dat op korte rijafstand lag. De villa zelf had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf.
|
Winther - aankomst: 3/2/2025 Over het algemeen een heerlijk verblijf. De locatie was rustig maar toch dicht bij het strand. We waardeerden de doordachte voorzieningen, zoals de wasmachine en wifi. De eigenaar was erg behulpzaam, waardoor het in- en uitchecken soepel en gemakkelijk verliep.
|
Geys - aankomst: 17/1/2025 Zo dichtbij het strand, letterlijk een minuut lopen, De buitenruimte is geweldig voor zonsondergangfoto's, Schoon en gezellig binnen, en de airco is een redder in nood, Shoutout naar de restaurants in de buurt, het eten is geweldig!
|
Fabrice - aankomst: 7/1/2024 De keuken heeft alles wat je nodig hebt om een maaltijd te bereiden,
|
Kemal - aankomst: 7/1/2024 De foto's maakten het wat lastig om de villa te begrijpen, maar er zijn twee trappen aan weerszijden van het gebouw die naar de tweepersoonskamers leiden (2 aan elke kant) met een gedeelde badkamer en douche, en twee extra badkamers beneden, De gemeenschappelijke ruimte en zitplaatsen zijn overvloedig, met genoeg stoelen voor minstens 25 personen! Het zwembad is van een geweldige grootte en diepte, De locatie is fantastisch, op slechts 10 minuten lopen van de dichtstbijzijnde supermarkt (niet Spar) met een goede selectie en prijzen, Er zijn een aantal geweldige restaurants in de omgeving, waaronder Black Pig, We bezochten tijdens de laatste week van april, die samenviel met de Mallorca 312-fietsrace op de 29e, Overal waren fietsen en het parcours liep zelfs langs de villa, We huurden fietsen voor een dag, maar ze waren moeilijk te vinden vanwege de race, De haven van Alcudia ligt op 40 minuten lopen langs het strand en het strand ligt op slechts 2 minuten lopen van de villa, De villa ligt ook in een rustige omgeving,
|
Zwitsal - aankomst: 7/1/2024 Prachtige plek, had alles wat we nodig hadden en was ontspannend
|
Marie - aankomst: 16/6/2024 Ideale ligging, met alle benodigdheden bij de hand en een ruime omgeving waardoor u zich direct thuis voelt,
|
Veronique - aankomst: 29/6/2024 Geweldige locatie, het personeel was erg behulpzaam en beantwoordde vragen meteen, alles was erg schoon en goed georganiseerd!
|
Alan - aankomst: 1/3/2023 Prachtig pand, een echte aanrader!
|
Ewa - aankomst: 22/9/2023 Een ideale locatie! Het appartement was ruim, gezellig en had alles wat we nodig hadden, inclusief geweldige wasfaciliteiten. We komen absoluut terug!
|
Martin - aankomst: 22/9/2023 Dit nieuwe huis is gewoonweg perfect! Zeer schoon, comfortabel, goed uitgerust en met uitstekende bedden,
|
Marie - aankomst: 9/1/2023 Het hele huis is geweldig: comfortabel, gezellig en geen enkel detail is misplaatst. Alles is onberispelijk schoon en nieuw, en het feit dat je uit meerdere kussens kunt kiezen is een luxe!
|
A - aankomst: 11/10/2022 Liefhebbers van strand- en pijnboomwandelingen zullen de gemakkelijke toegang tot alle restaurants in de omgeving waarderen
|